Skip links
İş Geliştirme

İşinizi Sanal Dünya'ya Taşıyın

Markanızı dijital pazarlamada güçlü hale getirelim.

İhtiyacınızı Belirleyelim

Take advantage of the experiential-learning opportunities built into many programs. You can work in labs on and off campus or even spend semesters overseas. One Construction employs over 3 000 employees, the majority of whom are based on project sites.

We embrace holistic development and support for employees with the aim of being a first-choice employer within our sectors. Through a unique combination of engineering, construction and design disciplines and expertise.

F2F Hizmetlerinin Avantajları

Sık Sorulan Sorular

Markanızı yada işletmenizi yansıtan, daha önce başkası tarafından kayıt altına alınmamış bir alan adı ( domain ) keşfetmelisiniz.

Web sitesi kurulumu için eğer bir alan adı bulduysanız ekibimiz sizin adınıza bunu tahsis edip kayıt altına alacaktır. Ardından alan adı F2F bünyesinde barınan en uygun sunuculara yönlendirilerek çalışması sağlanacaktır.

Sunucu ağımız Türkiye'de kendini kanıtlamış uzun yıllardır hosting operatörü olarak hizmet veren firmaların alt yapılarından oluşmaktadır. Globalde ise Amazon AWS, Google, Hostinger, Cantabo gibi Dünya'nın en büyük cloud sunucu hizmetini veren firmalardır.

F2F Bilişim ekibi sizin talebinize ve ihtiyacınıza yönelik tüm tespitleri yaptıktan sonra size en uygun teknik alt yapıyı itina ile belirler ve tüm işlemleri sizin için yapar. 

Alan adı ve hosting işlemleri size özel olarak bir defaya mahsus yapılmaktadır. Bu işlemler global olarak tüm sanal aleme aynı anda yansır. Domain işlemlerinde geri iade yada iptal işlemi yapılamaz. Hosting hizmetlerinde ilk 7 gün iptal yada iade talep edebilirsiniz. Hostinginize kurulmuş web site ve maillerin başka bir sunucuya taşınması talebinde bulunmanız durumunda bu hizmet için 20 $ teknik destek ek bedeli ödemeniz gerekir.

Evet. Hosting paketiniz de ki maddeler çerçevesinde alan adı uzantılı e-postalarınızı sunucunuzdan açabileceksiniz.