Skip links

SORUMLULUK REDDİ BEYANI

Bu İnternet Sitesi ve her türlü içeriği yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Firmamız , www.f2fbilisim.com Web sitesindeki bütün malzemenin ve bilginin (“İçerik”) hazırlanma aşamasında, yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması konusunda büyük bir özen göstermekte olmasına rağmen, bu malzeme ve bilginin doğruluğu ve/veya bütünlüğü hakkında herhangi bir beyanda bulunmamakta ve de bu hususta herhangi bir garanti vermemekte; ayrıca firmamız bu içerik ve/veya bu içeriğe güvenilerek alınmış kararlar hakkında herhangi bir mesuliyet kabul etmemektedir.

Bu web sitesinden bağlantı verilen üçüncü taraf web siteleri için sağlayıcıların kendileri sorumludur. Firmamız, bu tür üçüncü şahıs web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir. Web sitemiz, bilgimiz dışında bir web sayfası aracılığıyla bir köprü aracılığıyla bağlanmış olabilir. Firmamız , Bu web sitesine bağlantılı olan üçüncü kişilerin web sitelerinde yer alan ve üçüncü tarafların sorumlu oldukları içeriklere ilişkin herhangi bir sorumluluk üstlenilmeyeceği gibi Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve(veya) bilgisayar virüsü ve(veya) hat ve(veya) sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, firmamız sorumlu tutulamaz.

F2F Bilişim Ltd. ; internet Sitesinde yer alan eskimiş bilgileri kaldırmakla veya güncellemekle veya düzeltmekle yükümlü değildir. Ayrıca, bu İnternet Sitesinde yer alan bilgileri dilediği vakit, önceden bildirmeksizin, düzeltme, genişletme veya herhangi diğer bir şekilde yeniden düzenleme hakkını saklı tutmaktadır.

Bununla birlikte firmamız , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı prensip edinmiştir. Firmamız ; 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri , temsilcileri veya meslek birlikleri, legal@f2fbilisim.com  E-posta adresine bildiride bulunabilirler.

Bu adrese gelen talep ve şikayetler hukuk danışmanlarımız tarafından incelenecek, şikayet/talep yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler kaldırılacaktır.

Site yönetimine ulaşmadan yapılan hukuki işlemlerden site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu siteye giren veya hizmet alan her  kullanıcı bu duyurudan haberdar olmuş kabul edilir.